Aura je energetická kůže, kterou si nosíme celý život s sebou, a tak jako se skutečná kůže na fyzickém těle obměňuje, nebo mění v jemných nuancích, stejně tak aura podléhá změnám v čase a po prožitých událostech a dá se tak přirovnat k vašemu deníku života.

Jsou zde viditelné zážitky, situace, traumatické události. Všechno dobré i špatné, čím člověk prošel. Všechno toto je informačně uloženo v auře a energeticky je to vyzařováno do okolí. Všichni máme vyzařování do okolí a naše nevyřešené emoce, problémy, které se neřeší a odkládají, negativní myšlenky – to všechno tvoří sílu tohoto vyzařování.
A protože podobné přitahuje a hledá si podobné, je to důvod, proč se nám některé události dokola opakují, aniž bychom si toho zkraje všimli.

Například ženy si stále nacházejí partnery, kteří je bijí, nebo alkoholiky, nebo muže záletníky, prostě ty samé typy. Takže to často vypadá, že jdou v životě „z bláta do louže.“ To samé se týká mužů.
Narušené vyzařování aury může také způsobovat, že člověk opakovaně ztrácí, nebo si nemůže najít práci, nevychází s kolegy, opakují se v životě stále stejné situace.

Sekundárním důsledkem toho všeho mohou být například problémy s váhou, nebo tak zvaná „smůla“ – na co sáhnu, to zkazím, nebo mi je něčím, nebo někým zabráněno….

Obrazně řečeno, je to světlo, které každý z nás vydává a přirozené zdraví je, vyzařovat do všech stran, osvěcovat i ostatní ve vzájemném proudu dávání, přijímání a rovnováhy.

Naše aurické světlo se rozpíná a čistě září bez nějakých clon, překážek a blokád. A toto vyzařování nám zajištuje zdraví těla , přitahování pozitivních událostí a rovnovážných vztahů.
Takže problém nastává, když vzniká v důsledku neřešených a odkládaných problémů negativní energie, která brání ve zdravém vyzařování každého jednotlivého člověka.

Součástí naší práce je odstranění negativní energie z aury, dokážeme nalézt příčinu současných problémů, které se mohou ukládat dlouhá léta v podvědomí.

Prvním ukazatelem, že je někde ve vašem těle, životě, vztazích, práci, nebo rodině nějaká blokáda, jsou čakry. Celý čakrový systém ukazuje na mentální, emocionální, fyzickou, psychickou, duševní, nebo duchovní nerovnováhu a zároveň ukazuje cestu zpátky, ve kterém místě, nebo oblasti života toto vzniklo.

Tím se otevírá možnost odblokování těchto záseků, emocí, nebo traumat ze života, nejčastěji uložených z dětství. Z toho vychází problémy již z původní rodiny, matka nebo otec, škola, autority, atd.

Na tato traumata raději zapomeneme a vytěsníme je, ale ony žijí v nás dál a projevují se různými důsledky, kdy už je člověk těžko chápe (bolesti hlavy, zad, pohybového aparátu, nespavost), včetně psychických poruch (strachy a fobie, úzkosti a panika, žárlivost, traumata, zadrhávání v řeči, apod.)

Často k nám přicházejí lidé, kteří absolvovali spousty různých vyšetření a žádné nepotvrdilo jejich problém, který ale oni stále pociťují.

V těchto případech je důležité umět oddělit psychosomatiku od duchovní sféry každého člověka, protože nejsme jen tělo a hmota, které vidíme. Existuje s námi i to, co pouze intuitivně vnímáme, nebo prociťujeme.

To všechno jsou na naší cestě životem zaseknuté brzdy, kdy náš potenciál „Porsche“ je omezen na tlačení Trabantu, a nebo často úplné vyhasnutí motoru.

Po konzultaci jsme s lidmi v kontaktu i jinými možnostmi a formami, pokud chtějí pracovat dále na sobě, nebo se třeba jen poradit, mají tuto možnost bez nutnosti další návštěvy u nás.

Kontakt