6 let jsem se léčím antidepresivy…

Když jsem se po dvou letech snažila léky vysadit, do třech měsíců se mi objevily bolesti břicha, zad, nohy v třísle, kde se bolest „usadila“.

K lékům jsem se byla nucena vrátit, ale musel mi být přidán ještě jeden lék, s kterým bolest zmizela.

Po roce a půl jsem se cítila dobře, tak jsem alespoň jeden lék chtěla zkusit vysadit. Po necelých dvou měsících jak když mávne proutkem, se bolest opět objevila.

Jelikož jsem ve své blízkosti měla paní, která měla nádor v malé pánvi, hned mě napadaly ty nejhorší věci. Lék jsem si nasadila zpět a po dvou měsících bylo opět po bolesti.

Lék ovšem způsoboval laktaci a úplné odstranění menstruace!

Po třičtvrtě roce jsem opět měla chuť zkusit, jestli náhodou už nebude dobře.

Lék jsem vysadila před dovolenou……nastaly šílené bolesti zad, které mi úplně zkazily dovolenou u moře! Lék jsem si opět vrátila zpět.

Po čtyřech měsících při pravidelné kontrole u psychiatra, kdy se mi vyměnila lékařka, mi byl lék kvůli vedlejším účinkům vyměněn za lék jiný. Mé obavy, že nebude zabírat, jako nynější lék a bolesti se vrátí, se naplnily! Začaly mi neskutečné bolesti břicha.

Můj život byl přežívání, ač jsem musela stoprocentně fungovat. Děti i mé blízké okolí to špatně nesly!

Při dalších kontrolách mi byly léky navyšovány, až jsem se dostala na 6 léků tří druhů denně.

Bolesti ale stejně nezmizely. Při další kontrole u psychiatra mi paní doktorka řekla, jestli jsem nezvažovala hospitalizaci…… A to mě „nakoplo“!

Vyhledala jsem Vlaďku a Míšu. Při cestě k nim, jsem měla až křeče v břiše. Po jejich práci mě břicho zázrakem přestalo bolet…..trvalo to ale 14 dnů. Zvažovala jsem i čínskou medicínu, kterou mi holky jenom doporučily.

Pak se bolest znovu objevila a já zase začala panikařit a vymýšlet, co mi všechno je.

Za úžasné podpory těchto holek, které mi velice pomáhaly, ať po mailu či zprávách po mobilu, jsem se k nim opět vrátila na terapii.

Po terapii a užívání čínské medicíny jsem začala jako zázrakem vysazovat nějakou část léků.

Bolesti sice ještě někdy byly, tak jsem znovu navštívila holky.

A po téhle terapii nastal zlom…..bolesti přestaly a já začala vysazovat další léky.

Jsem teď na 1 a ½ léku, bez čínské medicíny a cítím se úžasně!

Začala jsem si zase užívat života a „mít se ráda“. Více se věnovat sama sobě, což jsem předtím dělala minimálně. Prostě jsem se řídila vším, jak mě holky vedly!

Denně si na ně vzpomenu a jsem šťastná, že jsem je poznala!!!!!!!!!! Velikánský dík!!!!!!!!

Kontakt