Konzultace EFT

S čím nejčastěji pomáháme?

Problémy ve vztazích – partner, práce, rodina, děti, rodiče, úmrtí, traumata z dětství i ze života, strach odejít z nefunkčního vztahu….

Pracovní problémy – konflikty na pracovišti, strach změnit zaměstnání, psychický stres, strach se ozvat, nízké sebevědomí, nejistota v projevu, obavy, prokrastinace…..

Problémy s dětmi a dětské obtíže – traumata, výchova, škola, vztekání, pomočování, zadrhávání v řeči, učení, šikana….

Strachy a úzkosti – fobie, panika, sociální fobie, žárlivost, traumata, psychický teror…..

Psychosomatické potíže – např. nadváha, nespavost, deprese, problémy s žaludkem, nechutenství, porozumění projevům fyzické bolesti (chronické bolesti zad, hlavy…)

Jak probíhá konzultace?

Milí klienti, na konzultaci vás pozveme k nám do domečku na starém Spořilově v Praze. Naším cílem je, aby se u nás každý cítil v bezpečí a příjemně, proto jsme pro vás připravili klidné domácí prostředí.

Jak vypadá společná práce? Poté, co se trošku seznámíme, prostor mluvit dostanete především Vy. Povídat můžete o čemkoliv budete chtít, tedy co vás trápí, co vás těší…zkrátka jak k vám budou přicházet myšlenky. Je úplně přirozené, když se Vám nepodaří napoprvé zformulovat to, co chcete, anebo naopak nechcete říct. Nevadí, času je u nás vždy dostatek a nikdo Vás za to, co si myslíte či prožíváte, nebude soudit.

Většinou se při vyprávění prolíná současnost s nějakou vzpomínkou z minulosti. Často se při práci dostaví emoce, ať je to pláč, nebo vztek. U nás se nemusíte bát dát emocím průchod. Naopak, všechno, co u nás pustíte, o to Vám bude líp až od nás půjdete. Všechny potlačované emoce, které navenek neprojevujeme, ale dlouhodobě schováváme, se z nás potřebují dostat, a často si tak najdou cestu ven v podobě fyzických problémů a nemoci.

Během Vašeho povídání Vám budeme lehce ťukat na konkrétní body na vašem obličeji a pod klíčními kostmi. Metoda EFT – je účinná a rychlá metoda, patří mezi světově uznávané techniky energetické psychologie.

Je to emocionální verze akupunktury, kdy se ťuká na akupresurní body po meridiánové = energetické dráze lidského těla. Ťukáním na tuto energetickou dráhu se rozkrývá váš energetický systém do větší a větší hloubky.
Postupně se tak uvolňují bloky ve vašem těle, které souvisí s tím, co povídáte a cítíte.

Na co se můžete těšit?
Co je výsledkem naší společné práce?
Jak se budete cítit?

Odejdete od nás klidní a pocitově lehčí. Bolesti spojené s Vaším příběhem zmizí a bude se vám lépe spát. Problém, se kterým jste k nám přišli sice z paměti vymazat nedokážeme, ale vaše myšlenky budou doprovázené neutrálními pocity a to je nesmírně důležitý pokrok.

Naučíme vás zdravě a přirozeně pracovat s emocemi, abyste si v budoucnosti nevytvářeli nové bloky
v těle. Individuálně Vám poradíme, co a jak konkrétně dělat pro změnu, kterou chcete ve svém životě udělat.

Máme individuální přístup ke každému člověku. Práce pro nás nekončí zavřenými dveřmi za klientem. Pokud budete chtít, můžete být s námi ve spojení v případě potřeby třeba telefonem. Někdy stačí pár vět do telefonu a Vy si v hlavě srovnáte, co potřebujete. Někdy stačí povzbudit. Zkrátka je to další možnost pro Vás.

Vycházíme vstříc klientům, kteří nejsou z Prahy a v týdnu nemohou přijet. Pro ně pracujeme po domluvě i o víkendu. Za klienty, kteří nejsou schopni z důvodu nemoci, nebo vysílení dojet za námi, jezdíme domů. Prošly nám rukama už stovky spokojených klientů, těšíme se i na Vás