Vlaďka

Změnit v životě můžete všechno a v každém věku. Já sama jsem příkladem toho, že to jde 🙂

Je mi 65 let a se změnami jsem začala teprve před sedmnácti lety.

V životě jsem měla různorodou práci, od uklízečky při studiu, po makléře cenných papírů, podnikání, účetnictví, atd. Každou práci jsem ale dělala především kvůli „finanční jistotě“. Radost mi nepřinášela.

První změnou bylo, že jsem začala pracovat na svém osobním rozvoji a téměř v 50ti letech jsem začala hledat cestu k vysněné práci s lidmi.

Přitahovaly mě možnosti, kdy jsem mohla zkoušet nové metody sama na sobě, jak a jestli fungují, a nebyla jsem závislá na někom jiném. Delší dobu mě bolel kotník a nic mi nepomáhalo. Vyzkoušela jsem proto na sobě metodu EFT podle knížky a bolest zmizela. Nadchla jsem se výsledkem natolik, že jsem absolvovala roční kurz „Terapeut energetické psychologie EFT“ a ihned jsem tuto metodu začala používat s velkým úspěchem.

Následoval kurz „Kouč úspěchu“ a velmi mě v práci posunuly kurzy s metodami anglické terapeutky Gwyneth Moss.

Mou práci obohatila také metoda „Funkční princip“. Rozšířila jsem si znalosti v péči o zdraví – Germánská nová medicína, atd.

Naplnila se moje touha. Začala jsem konečně pomáhat lidem. Baví a naplňuje mě nejen práce s lidmi, ale i neustálé vzdělávání se a poznávání dalších možností.

S Míšou pracujeme dohromady již dvanáct let a naše společná práce je unikátní v trvalých výsledcích.

Miluji svoji práci a je pro mě posláním. Předávám dál svoji zkušenost, že všechno je možné, i když to tak na první pohled nevypadá.